Tüm Bloggerlar Toplaşıyoruz!

 

Sen de bizim gibi bir blogger mısın? Diğer bloggerlarla iş birliği yapmak, takıldığın konularda yardım almak ya da arkadaş olmak mı istiyorsun? İşte tam da senin için bir platform kuruluyor 🙂 Detayları öğrenmek için hemen yazının devamını okumaya başla…

 

Bloggerlar olarak birbirimizi tanıyalım ve daha kolay iletişim halinde olalım dedik ve hemen bir topluluk kurduk. Blogger, vlogger, YouTuber, instablogger herkesi aramıza bekliyoruz. Paylaşımlarınız güzellik gibi konuların yanında dekorasyon, sanat, kitap her şey olabilir (çekiliş blogları ya da hesapları hariç). Birbirimizle kolay iletişim kurmak ve muhabbet etmek için @cerennefes sayesinde WhatsApp grubu kurduk. Önemli bilgiler için ise email grubu oluşturduk. Siz de aramıza katılmak ister misiniz?

Katılmak için kendinizi ve yaptığınız yayınları tanıtan kısa bir yazıyla birlikte paylaşım yaptığınız linki bana, turkblogyazarlari+owners[at]googlegroups.com adresine mail olarak gönderirseniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Çevrenizdeki blogger arkadaşlarınızla bu haberi paylaşmayı unutmayın.


99 people read this post.

 • Yeni başlayan bloggerlar da katılabilir mi? 🙂

  • Merhaba,
   Yeni başlayanlar da katılabilir ama çok çok yenileri hemen dahil edemiyoruz. En azından bir kaç aydır düzenli olarak bilgi veren, emek verdiğini zaman harcadığını gösteren kaliteli paylaşımlar yapmış olmasını bekliyoruz. Böylece bir heves blog açıp kısa süre sonra vazgeçecekleri de biraz olsun eleyebilme amacındayız. Blog paylaşımlarının da özgün içeriğe sahip olması yani bir yerlerden kopyala yapıştır tarzında olmaması da bizim için çok önemli. Kısacası aramıza katılanların blogger olduğunu onaylayabilmek istiyoruz.

   • Anladım. Ben de yeni başladım ancak çok hızlı ilerlemek istemiyorum. Yavaş yavaş ve öğrenerek gezinerek iyice emin olarak paylaşımlar yapmak istiyorum. O yüzden sanırım şuan için aranıza alınamayacağım .. 🙂 zamanı geldiğinde aranıza katılmak dileğiyle ..

    • Önümüzdeki aylarda paylaşımların arttığında bizi haberdar edersen bu istekle alınmaman için bir sebep göremiyorum 🙂 Ara sıra bloguna ben de bakacağım. Yeni yazılarını dört gözle bekliyorum 🙂