Instagram 2K çekilişi

Instagram 2k cekilisi
Bu hafta instagram hesabımda 2K yani 2000 kişi olduk. Henüz beni takip etmediyseniz instragram üzerinde @gozdeokulcom hesabından takibe alabilirsiniz. Hemen minicik ve sadece instagrama özel bir çekiliş yapalım. Bu minik çekiliş gelecek bir bombanın habercisi olsun mu? 🌟 Öve öve bitiremediğimiz, konsept gereği 2 ürünümüz Essence’dan geliyor. Essence kaş kirpik rimeli ve Essence rimel bazı. Çekilişim tam 2 hafta sürecek 4.7.2015 saat 23:59 da sona erecek. Kazananı en kısa sürede duyuracağım. Her zamanki gibi çekiliş hesaplarının katılımları dahil edilmeyecek. Lütfen katıldım yazMAyın! Sadece beni takip edin ve #gozdeokul2k2essence hashtagini kullanıp bu resmi paylaşın yeter. Bol şans!

 

2k cekilisi kazananı

 

Çekilişe katılım sonlanmıştır! 
Çekilişimin kazananı@bornova74_blog oldu. 🎉🎉 Kendisini tebrik ediyor ve şimdiden güle güle kullanmasını diliyorum. Bana en geç 3 gün içinde ulaşmazsa yeni bir kazanan belirleyeceğim.
🌟 Çekilişe ilgi gösterip katılan herkese teşekkürler. Yakında çok bomba bir çekiliş gelecek 😍 Çekiliş paylaşımlarınızı hesaplarınızdan silebilirsiniz.🌟 Sadece çekiliş için takibe alıp, takipte kalmak istemeyenler takibi bırakabilir. Takipçilerime haksızlık olmasın diye engelleneceklerini ve bir sonraki çekilişlere katılamayacaklarını belirtmek isterim. #gozdeokul2k2essence

 

 

Screen Shot 2015-07-13 at 18.49.32


57 people read this post.