Güle Güle 2014 Çekilişi

 

Bu gün itibariyle yılın son ayına girmiş bulunuyoruz. Son zamanlarda blogumda ve sosyal medyalarda daha aktif olmaya çalıştığımı fark edip bana yorumlarınız ve beğenilerinizle destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Yoğun iş tempoma rağmen her hafta en az 1 – 2 yazı yazmaya hatta mümkünse bu yazılardan en az birini video ile desteklemeye çalışıyorum. Hem size desteğiniz için teşekkür etmek hem de beğendiğim ürünlerden Türkiye’de bulamayacaklarınızı size ulaştırmak için küçük bir yılbaşı çekilişi yapmaya karar verdim. Tüm ürünleri deneyip memnun kaldığım ürünlerden seçtim ( tabi ki size yenilerini aldım). Hesabımı yeni keşfedenler öncelikle benim paylaşımlarımı ve blogumu inceleyip, eğer beğeniyorsanız ve takipte kalacaksanız bu çekilişe katılın. Bu çekiliş takipçilerime özeldir!

 

Öncelikle ürünleri hızlıca tanıyalım;

 

  • Essence’ın en son çıkardığı Come to Town serisinden 01 Naughty or Nice 3’lü oje hediye seti. İçinde bordo, pembe ve altın simli ojeler var. Ben renklerine bayıldım
  • Essence yes, we pop! serisinden fimo seti. İçinde gülen yüz, barış simgesi, robot kafası ve fiyonk var.
  • P2 color victim serisinden 691 can’t get enough! bu ojenin harika bir bordo rengi var. Tam yılbaşında sürmelik. Bunu daha önce şuradaki yazımda ve bu videoda kullanmıştım.
  • Balea Trend It Up kuru şampuan son zamanlarda kullandığım ve 2. Şişesine geçtiğim bir kuru şampuan ondan da bu yazımda ve şu videomda bahsetmiştim.
  • Sizlere şuradaki tırnak bakımı yazımda ve buradaki videomda metal törpü kullanmayın, metal törpüleri atın diyordum. Size denemeniz için bir kağıt törpü hediye ediyorum.
  • Bu son ürün ise benim de sizinle beraber deneyeceğim çekilişe son dakika eklenen bir ürün. Beğeneni çok olduğu için kendime alırken size de aldığım Burt’s Bees Ballı ve E vitaminli lip balm.

 

Daha önceden çok sorulduğu için açıklama gereği duyduğum bir konu daha var. Neden katılım formu yapıyorum da aşağıya linklerle beraber yorum yapmanızı istemiyorum? Evet aşağıya tüm kullanıcı adlarınızı ve linklerini yorum olarak yazın diyebilirim. Belki bazılarınız için bu daha kolay olabilir ama hiç de güvenli bir yöntem değil. Bu tarz katılım koşulları olan çekilişlere ben bizzat katılmıyorum, çünkü size ait tüm sosyal medya hesaplarını hatta belki de mail adresinizi herkesin erişebileceği bir şekilde tüm dünya ile paylaşıyorsunuz. Veri güvenliği açısından bu hiç de doğru bir davranış olmaz. Özellikle mail adresinizi direk olarak „mailadresim@mail.com“ şeklinde yazdığınızda da spam mailler için „Heyyyy bakın benim adresim bu! Bol bol bana mail yollayın.“ demiş gibi oluyorsunuz. Bu nedenle form üzerinden katılım yapıyoruz.

Gelelim katılım koşullarına, bir önceki çekilişte olduğu gibi yukarıdaki bahsettiğim nedenlerden dolayı size bir katılım formu hazırladım. Koşullar en az 1 sosyal medyada beni takip etmek ve en az 1 sosyal medyada ilgili çekiliş paylaşımını yapmak. Bana 1 hak yetmez, bu ürünleri çok istiyorum diyenler için ise ek haklar da var tabi ki 🙂 . Son katılım tarihi 21.12.2014 saat 23:59 olup kazanan en geç 3 gün içinde açıklanacaktır. Daha ne duruyorsunuz? Paylaşımları yapıp formu doldurarak çekilişe katılabilirsiniz. Bol şans!

 

İlgili yazı: Sosyal medya paylaşım linkleri nerede?

 

Katılım süresi sonlanmıştır!

 

 

Kazanan facebook paylaşımıyla @sihirlimavi oldu. Tebrikler 🙂

 

 


408 people read this post.